Proces terapeutyczny Integracji Strukturalnej jest bardzo indywidualny i osobisty z szeroką gamą efektów i korzyści. Człowiek, który zaczyna znajdować swoją równowagę w grawitacji, porusza się z większą łatwością. Ruchy są płynniejsze, wydajniejsze i wykonywane z większą gracją. Oddychanie jest łatwiejsze i głębsze. A utrzymanie prostej, dobrej postawy przychodzi jakby ze środka.

Bardziej efektywne wykorzystanie energii przez mięśnie pozwala ciału jej zaoszczędzić, dzięki temu wzorce ruchu stają się bardziej ekonomiczne co jest zwłaszcza istotne przy sportach wymagających powtarzalności ruchów w dłuższym czasie jak bieganie czy pływanie.

Obudzenie mięśniowo-powięziowych struktur głębokich ciała. tzw. core powoduje, że ruch zaczyna wychodzić z głębszych mięśni, tak jak powinien, a dopiero później jest przejmowany i dokańczany przez mięśnie zewnętrzne, które zwykle szybciej się przeciążają jeśli wykonują cały ruch od początku do końca. Głowa odnajduje swoje podparcie w kręgosłupie i kości krzyżowej, nie wisi już na mięśniach zewnętrznych.

Doświadczenie procesu 10 sesji może wyzwolić wiele pozytywnych zmian również na innych poziomach jak obniżenie poziomu stresu i lepsze radzenie sobie z nim, zwiększenie pewności siebie i większej świadomości swojego ciała, zwiększenie uważności, polepszenie jakości snu.

Gdzie

Warszawa Centrum:
ul. Orla 6b m. 8
oraz Podkowa Leśna

Kontakt

Email: tam.mieloch@gmail.com
T: 515 595 179 

© Copyright 2020-2023 Tamara Mieloch - All Rights Reserved
Zdjęcia: Karolina Krawczyk
Polityka Prywatności